Van wie is Herbal Essences?
Herbal Essences
- Herkomst van het merk
- VS
- Hoofdproductie
- Meerdere landen, waaronder Frankrijk
Herbal Essences is een haarverzorgingsmerk dat shampoos, conditioners, stylingproducten en haarparfums aanbiedt. Herbal Essences is uiteindelijk eigendom van The Procter & Gamble Company, een beursgenoteerd bedrijf met hoofdkantoor in de Verenigde Staten.
herbalessences.comOver Herbal Essences
Wat is Herbal Essences?
Herbal Essences is een haarverzorgingsmerk dat eigendom is van The Procter & Gamble Company. Herbal Essences verkoopt producten die bedoeld zijn voor het wassen, conditioneren, behandelen, stylen en parfumeren van haar. Het productassortiment van het merk omvat formules gericht op botanische ingrediënten en producten die op de markt worden gebracht als sulfaatvrij of parabeenvrij.
Wie is eigenaar van Herbal Essences?
Herbal Essences is uiteindelijk eigendom van The Procter & Gamble Company, volgens de eigendomsgegevens van Made O’Meter die op 13 september 2026 zijn geverifieerd. The Procter & Gamble Company is een beursgenoteerd consumentengoederenbedrijf met hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Herbal Essences maakt deel uit van het productportfolio van Procter & Gamble.
Waar komt Herbal Essences vandaan?
Herbal Essences is ontstaan in de Verenigde Staten. Clairol heeft Herbal Essences in 1971 gecreëerd. Procter & Gamble verwierf Herbal Essences in 2001 van Clairol. Het merk ontwikkelde later productlijnen met botanische ingrediënten die afkomstig zijn van echte planten.
Welke producten maakt Herbal Essences?
Herbal Essences maakt shampoos, conditioners, haartreatments, stylingproducten en haarparfums. Genoemde productlijnen zijn onder andere bio:renew, Honey Sulfate Free Daily Moisture, Argan Oil Repair, Color + Protect Grapeseed en Passion Flower. Herbal Essences biedt ook producten aan die worden omschreven als sulfaatvrij, parabeenvrij of kleurbeschermend.
Veelgestelde vragen over Herbal Essences
Is Herbal Essences eigendom van Procter & Gamble?
- Ja. Herbal Essences is uiteindelijk eigendom van The Procter & Gamble Company. Procter & Gamble verwierf Herbal Essences in 2001 van Clairol.
Waar komt Herbal Essences vandaan?
- Herbal Essences is ontstaan in de Verenigde Staten. Clairol creëerde het merk in 1971.
Wat verkoopt Herbal Essences?
- Herbal Essences verkoopt haarverzorgings- en stylingproducten, waaronder shampoos, conditioners, treatments, stylingproducten en haarparfums. De assortimenten omvatten op botanische ingrediënten gerichte en sulfaatvrije producten.
Gebruikt Herbal Essences botanische ingrediënten?
- Ja. Herbal Essences zegt dat zijn volledige bio:renew shampoos en conditioners botanische ingrediënten gebruiken die afkomstig zijn van echte planten. Sommige botanische ingrediënten van Herbal Essences zijn gecertificeerd door de Royal Botanic Gardens, Kew.
Is Herbal Essences dierproefvrij?
- Herbal Essences wordt erkend door PETA als een dierproefvrij merk in het Beauty Without Bunnies programma van PETA. Deze status geldt voor de vermelde dierproefvrije certificering van het merk.
Bronnen: herbalessences.com: our products, herbalessences.com: en us, linkedin.com, en.wikipedia.org, herbalessences.com: our ingredients, herbalessences.com: honey sulfate free daily moisture shampoo, herbalessences.com: argan oil paraben free repair shampoo, herbalessences.com: about us
Bronnen: en.wikipedia.org, happi.com, thegoodshoppingguide.com
Eigendomsgegevens zijn verzameld uit openbare bronnen en waar mogelijk geverifieerd. Fout gezien? Stel hieronder een correctie voor.
Producten van Herbal Essences
26- Herbal Essences Jojoba Olie Shampoo en ConditionerPersoonlijke verzorging – Haar Shampoo en Conditioner
- Herbal Essences HaarsprayPersoonlijke verzorging – Haarspray
- Herbal Essences Lavender Scent Shampoo
- Herbal Essences Camomila Shampoo
- Herbal Essences Daily Detox Clean ShampooPersoonlijke verzorging – Shampoo
- Herbal Essences Bio:Renew Potent Aloe + Avocado Oil ShampooPersoonlijke verzorging – Haar Shampoo
- Herbal Essences Sinaasappel Geur Volume ShampooPersoonlijke verzorging – Shampoo
- Herbal Essences Argan Oil ShampooPersoonlijke verzorging – Haarshampoo
- Herbal Essences Aloe ShampooPersoonlijke verzorging – hygiëne (Shampoo)
- Herbal Essences Kamille Leave-in Spray
- Herbal Essences Coconut Scent Shampoo
- Herbal Essences shampoo en haarverzorgingPersoonlijke verzorging – Haarverzorging (Shampoo, Conditioner, Haarbehandeling)
- Herbal Essences Argan Oil of Morocco Shampoo
- Herbal Essences Sulfate Free Eucalyptus Scalp Balance Shampoo
- Herbal Essences Repair Argan Oil Shampoo
- Herbal Essences shampoo or conditioner
- Herbal Essences Bio:Renew Argan Oil Shampoo
- Herbal Essences Petal Soft Rozengeur HaarmaskerPersoonlijke verzorging – Haarmasker
- Herbal Essences Bio:renew Shampoo
- Herbal Essences Daily Detox Clean Golden Raspberry & Mint Shampoo
- Herbal Essences hair care
- Herbal Essences Coconut Milk Hydratation ConditionerPersoonlijke verzorging – Haarconditioner
- Herbal Essences shampoo en conditionerPersoonlijke verzorging – Haarverzorging (Shampoo/Conditioner)
- Herbal Essences Dazzling Shine Shampoo
en nog 2 producten
Alternatieven voor Herbal Essences
Merken in dezelfde categorie die niet in Amerikaanse handen zijn:
- Bekijk alle producten van Garnier
Garnier
L'Oréal S.A. · Frankrijk
- Bekijk alle producten van L'Oréal Paris
L'Oréal Paris
L'Oréal S.A. · Frankrijk
- Bekijk alle producten van Dove
Dove
Unilever PLC · Verenigd Koninkrijk
- Bekijk alle producten van Barnängen
Barnängen
Henkel AG & Co. KGaA · Duitsland
- Bekijk alle producten van Schauma
Schauma
Henkel AG & Co. KGaA · Duitsland
- Bekijk alle producten van Kérastase
Kérastase
L'Oréal S.A. · Frankrijk

