Van wie is Albert Heijn Terra?
Albert Heijn Terra
- Herkomst van het merk
- Nederland
- Hoofdproductie
- Meerdere landen, waaronder Nederland
Ahold Delhaize is een van de grootste foodretailgroepen ter wereld, ontstaan uit de fusie van Ahold en Delhaize Group. Het exploiteert tal van supermarktketens in Europa en de Verenigde Staten.
ah.nlEigendomsketen
- MerkAlbert Heijn TerraNederland
- Albert Heijn B.V.
- Uiteindelijke eigenaarKoninklijke Ahold Delhaize N.V.Nederland
Bronnen: aholddelhaize.com
Eigendomsgegevens zijn verzameld uit openbare bronnen en waar mogelijk geverifieerd. Fout gezien? Stel hieronder een correctie voor.
Producten van Albert Heijn Terra
8- Albert Heijn Terra Bio 100% Pindakaas NaturelFood – Notenpasta (Pindakaas)
- Albert Heijn Terra Bio Groene LinzenVoeding – Peulvruchten (Gedroogde Groene Linzen)
- Albert Heijn Terra Mango Amandel SaladeVoedsel – Kant-en-klare salade
- Albert Heijn Terra Tuinbonen FijnFood – Diepvriesgroenten
- Albert Heijn Terra Ongebrande NotenmixVoeding – Snack (Noten)
- Albert Heijn Terra PeulvruchtenVoedsel – Plantaardige peulvruchten (Bonen, Linzen, Erwten)
- Albert Heijn Terra 100% Pinda Amandel Cashew Pasta
- Albert Heijn Terra Vloeibaar BasisVoedsel – Plantaardige vloeibare bakolie

